Chełmiński Sport
 

LISTA STARTOWA DO BIEGU NA ORIENTACJE 14.03.2009

lp
ZAWODNIK
Kategoria
Rocznik
Klub
Miasto
1
Waldemar Gil
M16
1994
UKS „Czapla” Białe Błota
Murowaniec
2
Marek Lewandowski
M18
1991
niezrzeszony
Chełmno
3
Maciej Sołtys
M20/21
1983
niezrzeszony
Chełmża
4
Kuba Lewandowski
TP
1994
Gimn. nr 1 w Stolnie
Stolno
5
Tomasz Łukaszewski
TP
1990
Gimnazjum nr 2
Stolno
6
Jarosław Górecki
TP
1992
Gimnazjum nr 2
Stolno
7
Dariusz Górecki
TP
1994
Gimn. nr 1 w Stolnie
Stolno
8
Rafał Górecki
TP
1996
SP w Stolnie
Stolno
9
Mariusz Górecki
M10N
2000
SP w Stolnie
Stolno
10
Jan Górecki
M10N
2003
Przedszkole w Stolno
Stolno
11
Patryk Łukaszewski
SM20/21
1989
MKS „ALTOM” Gniezno
Gniezno
12
Edward Pokora
M45+
1947
niezrzeszony
Grudziądz
13
Ryszard Jakielaszek
M45+
1949
GKS Luzino
Bydgoszcz
14
Sebastian Borek
M20/21
1989
niezrzeszony
Chełmno
15
Magdalena Trzcińska
TP
1994

Gimn. nr 1w Stolnie

Stolno
16
Anna Ciesielska
TP
1994

Gimn. nr 1w Stolnie

Stolno
17
Tomasz Pudlewski
TP
1993
niezrzeszony
Stolno
18
Mateusz Kaczmarek
TP
1992
ZSZ w Chełmnie
Stolno
19
Damian Panasiuk
TP
1996
SP nr 1 w Chełmie
Chełmno
20
Arkadiusz Kujda
M20/21
1979
 niezrzeszony
Czarne
21
Michał Ferliński
OPEN
1983
niezrzeszony
Chełmża
22
Tomasz Műller
M35/40
1968
Ekoton Grudziądz
Kwidzyn
23
Paweł Műller
M14
1995
Ekoton Grudziądz
Kwidzyn
24
Kinga Mikowska
K18/21
1989
niezrzeszona
Lubicz
25
Sandra Pomian
K12
1997
UKS „TRAPER”
Złocieniec
26
Aleksandra Waszczuk
K14
1995
UKS „TRAPER”
Złocieniec
27
Martyna Macul
K14
1995
UKS „TRAPER”
Złocieniec
28
Angelika Maciejewska
K14
1996
UKS „TRAPER”
Złocieniec
29
Anna Klimowska
K16
1993
UKS „TRAPER”
Złocieniec
30
Iwona Sawościanik
K35+
----
UKS „TRAPER”
Złocieniec
31
Adam Sawościanik
M12
1997
UKS „TRAPER”
Złocieniec
32
Jakub Sawościanik
M12
1998
UKS „TRAPER”
Złocieniec
33
Jakub Wołyniec
M14
1996
UKS „TRAPER”
Złocieniec
34
Adrian Chrubczyński
M14
1996
UKS „TRAPER”
Złocieniec
35
Filip Łukomski
M14
1995
UKS „TRAPER”
Złocieniec
36
Bartosz Macul
M16
1993
UKS „TRAPER”
Złocieniec
37
Michał Kruczkowski
M16
1993
UKS „TRAPER”
Złocieniec
38
Jan Macul
M45+
----
UKS „TRAPER”
Złocieniec
39
Bogdan Lewoń
M45+
1955
UMKS „ORKAN” Ostróda
Chełmno
40
Przemysław Urbański
TP
1993
Stolno
41
Przemysław Siudak
TP
1996
SP w Stolnie
Rybieniec
42
Paweł Siudak
TP
1993
Gimn. nr 1w Stolnie
Rybieniec
43
Marek Jabłoński
SMTP
1981
K.S. „TARPAN” Toruń
Toruń
44
Agnieszka Marczewska
SPTP
1982
K.S. „TARPAN” Toruń
Toruń
45
Edwarda Rosińska
SKTP
1962
UKS „TARPAN” Chełmno
Chełmno
46
Lech Szwedowski
SPTP
1971
UKS „TARPAN” Chełmno
Chełmno
47
Krzysztof Lewandowski
M20/21
1985
niezrzeszony
Chełmno
48
Maciej Bartczak
M16
1994
UMKS „ORKAN” Ostróda
Toruń
49
Michał Kalata
M20/21
1989
niezrzeszony
Chełmno
50
Tomasz Stryjak
M35/40
1973
--------
--------
51
Krzysztof Stryjak
M12
1998
---------
--------
52
Mikołaj Stryjak
M10N
2001
--------
--------
53

Piotr Helak

M10
1999

UKS Błyskawica

Dębołęka
54
Tomasz  Kraft
M-10
1999

UKS Błyskawica

Dębołęka
55
Bartosz  Felskowski
M-10
2001

UKS Błyskawica

Dębołęka
56
Łukasz  Aftyka
M-10
2001
UKS Błyskawica
Dębołęka
57

Dominika Rosiak

K-10
2001

UKS Błyskawica

Dębołęka
58

Adrian Rosiak

OPEN
1998

UKS Błyskawica

Dębołęka
59

Dominiak Kamil

1996

UKS Błyskawica

Dębołęka
60

Krzysztof Gruchot

M-14
1996

UKS Błyskawica

Dębołęka
61

Marcin Kraft

M-14
1995

UKS Błyskawica

Dębołęka
62

Albert Dzięciołowski

M-14
1996

UKS Błyskawica

Dębołęka
63

Przemek Ćwiertka

M-14
1995

UKS Błyskawica

Dębołęka
64

Przemek Helak

M-14
1995

UKS Błyskawica

Dębołęka
65

Kacper Michielus

M-14
1995

UKS Błyskawica

Dębołęka
66

Karolina Michalak

OPEN
1998

UKS Błyskawica

Dębołęka
67

Karolina Józefowicz

1998

UKS Błyskawica

Dębołęka
68

Ewelina Cebula

OPEN
1997

UKS Błyskawica

Dębołęka
69

Barbara Śmigiel

1997

UKS Błyskawica

Dębołęka
70

Zdzisław Dominiak

M-45+
1954

UKS Błyskawica

Dębołęka
71

Iwona Śmigiel

K-16
1993

UKS Błyskawica

Dębołęka
72

Jolanta Śmigiel

K-16
1994

UKS Błyskawica

Dębołęka
73

Agata Aftyka

K-35+
1969

UKS Błyskawica

Dębołęka
74

Agata Michałowska

K18/21
1978
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
75
Bartosz Nowociński
M16
1993
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
76
Jan Szepelak
M45+
1950
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
77
Agnieszka Kocińska
K18/21
1987
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
78
Agnieszka Kasprzycka
K18/21
1988
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
79
Patrycja Kupniewska
K16
1994
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
80
Paulina Lipowska
K16
1994
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
81
Anna Zatyka
K14
1995
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
82
Radosław Kremlowski
M16
1994
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
83
Hanna Biziuk 
K35+
1957
UMKS „ORKAN” Ostróda
Ostróda
84
Patryk Ostrowski
TP
1996

SP nr 2 w Chełmnie

Chełmno
85
Dawid Michalski
TP
1994

Gimn. nr 1 w Stolnie

Stolno
86
Anna Mączyńska
TP
1995

Gimn. nr 1 w Stolnie

Stolno
87
Jerzy Sudoł
M45+
1957
niezrzeszony
Bytów





Komentarze do tej strony:
Komentarz pochodzi od Bogdan, 16.03.2009, o 12:43 (UTC):
Niespodziewanie dużo uczestników - było OK :-)
A gdzie wyniki???



Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 5 odwiedzający (74 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
Chełmiński Sport - Klub posiada licencję PZOS o nr CO1