Idziemy i Biegniemy w Miescie Zakochanych

„Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”

Chełmno, niedziela 15 stycznia 2017 r.

KLIKNIJ NA OBRAZEK

MAMY MEDALISTÓW MISTRZOSTW ŚWIATA W NORDIC WALKING !!!

W dniach 5-6 października 2013 roku, Daniel Beska i Michał Rosiński z Uczniowskiego Klubu Sportowego "TARPAN" Chełmno reprezentowali powiat chełmiński na Mistrzostwach Świata w Nordic Walking w Jakuszycach (cross) i Szklarskiej Porębie (hill). Gdzie rywalizowali na przepieknych górskich trasach na dystansie około 10 km.

*Daniel Beska i Michał Rosiński pod wyciągiem trasy HILL Szklarska Poręba - Szrenica.

* Michał i Daniel Beska podczas ostatniej przymiarki odzieży przed startem CROSS na dystansie 10 km (temperatura około 5 stopni).

*Michał Rosiński nr 481 w trakcie podejścia na Szrenicę (HILL).

ZAPRASZAMY NA IMPREZĘ SPORTOWĄ!!!

MAMY MISTRZA POLSKI W MARSZACH NORDIC WALKING

Tegoroczne już V Mistrzostwa Polski w Nordic Walking zorganizowane przez Polską Federację Nordic walking w sobotę 4 maja 2013 roku w Polanicy-Zdrój przyniosło nieoczekiwane szczęście dla naszeko przedstawiciela Klubu i powiatu chełmińskiego Michała Rosińskiego z Chełmna. Podczas rywalizacji na górystej trasie o długości 5 km zwyciężył w dwóch kategoriach: M 18-29 i M-Niepełnosprawni 16+ oraz w klasyfikacji generalnej uplasował sie na 2 miejscu.